Děkujeme za Váš zájem o naše střihy.

Po vložení jména a emailu se Vám níže zobrazí všechny projekty, ke kterým si můžete zdarma stáhnout střih nebo šablonku. Kliknete na obrázek a zobrazí se vám příslušný střih, který si můžete vytisknout nebo uložit.

*Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním newsletterů a informačních e-mailu a s tímto souvisejícím zpracováním osobních údajů. Váš souhlas prosím potvrďte také v e-mailu, který Vám do e-mailové schránky zašleme. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a budeme je zpracovávat v souladu s našimi zásadami zpracování osobních údajů.

Nemáme rádi spam, takže Váš e-mail u nás bude v bezpečí. Občas Vám zašleme informace o novinkách na našem webu, rady, tipy nebo zajímavé informace o všem možném.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním, potřebným pro zasílání našich newsletterů a informačních e-mailu. Váš souhlas prosím potvrďte také v e-mailu, který Vám do schránky zašleme.

Vaše osobní údaje (e-mailová adresa a případně jméno) jsou na základě vašeho souhlasu zpracovávány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Pokud zjistíte, že Vám naše maily nic nepřinášejí, můžete si jejich odběr kdykoli jednoduše odhlásit kliknutím na \"Odhlásit se\" v patičce každého e-mailu. 

 

Výběr návodů, ke kterým si lze stáhnout střih. Střihy ke stažení jsou přístupné po zadání e-mailu.