Naše milé a milí, dnes jen letmé pozdravení a velké poděkování za přízeň v tomto roce! Děkujeme, že jste tady s námi! ❤️
Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a do nového roku mnoho radosti a důvodů se smát!

Vaše Bára & Dáša
5 šitých dárků pro paní učitelku, které potěší
Konec školního roku klepe na dveře a s ním i ta každoroční…
Zdraví při šití: Ergonomie a jednoduché cviky
Nový rok je pro mnoho z nás symbolem nových začátků, přání a…