Dámské tričko FIT

Cena:

120 Kč

Popis produktu:

Podrobný fotonávod a střih na ušití dámského trika FIT. Triko je širokého střihu s netopýřími rukávy. Zadní díl je dělený, křížený s výstřihem až ke spodnímu lemu. Přední výstřih je zakončen šikmým proužkem, který přechází do vázačky. Triko může sloužit také jako „lehká“ mikina, záleží na výběru materiálu. Stylem a střihem se triko hodí pro sport a volný čas. Chcete-li si užít vítr v zádech, ušijte si naše triko FIT.

Dostupné velikosti:

Osm velikostí: vel. 36 až 50

Náročnost: Mírně pokročilý

 Jak návod vypadá a co v něm najdete?

  • Pracovní postup je vypracovaný krok za krokem, téměř steh za stehem.
  • Návod je plný názorných barevných fotografií.
  • Náročnost je zde uvedena pro mírně pokročilé, ale stačí umět ovládat šicí stroj, postupovat dle pokynů v podrobném návodu a zvládne to i začátečník.

Návod obdržíte e-mailem formou odkazu na stránku, kde si jej prohlédnete, stáhnete v PDF formátu nebo rovnou vytisknete.

Součástí návodu je střih pro 8 velikostí. Je přehledně zpracovaný v CAD programu. Střih je rozdělen na několik stránek formátu A4, abyste si jej mohli vytisknout pohodlně doma. Podle pokynů v návodu si střih slepíte a poté je připraven k použití. 

Celý střih je tvořen 20 stranami formátu A4, takže jej máte za chvilku připravený k použití.

Pro ty, kdo neradi slepují, je připraven střih i ve formátu A1 pro velkoplošný tisk.   

V tomto návodu se mimo jiné naučíte:

  • Začistit okraj šikmým proužkem.

Naše návody nejsou jen o střizích a informacích ke konkrétnímu modelu. Naučíte se v nich také obecné postupy, které pak využijete dál ve svém vlastním tvoření. 

Co budete potřebovat:

Pružnou látku tedy úplet, nejlépe s příměsí elastenu. Jednobarevný, vzorovaný nebo klidně více barev. Základní šicí potřeby, trochu času a chuť tvořit.

Podrobný soupis materiálu najdete samozřejmě v návodu.

Těšíme se na společné šití. mamas

 Úplety různých barev a za prima ceny seženete třeba v obchůdku mamtex

Jedná se o STŘIHOVOU ŠABLONU = > střih se zahrnutými přídavky na švy a záložky => snadné a rychlé šití vhodné i pro začátečníky!

Při platbě on-line střih do 2 minut doma

Střihy se zahrnutými přídavky na švy 

Podobné střihy a návody:

Víme, že jsou mezi Vámi švadlenky na různé úrovni a samy vždy nedokážeme odhadnout, jak náročný pro Vás projekt může být.

Rozhodly jsme se proto dát Vám na naše návody garanci 100% spokojenosti.

Pokud náš návod tedy koupíte, nic tím neriskujete. V případě že zjistíte, že se Vám návod nelíbí, že šít podle něj nezvládnete či zkrátka neodpovídá Vašim představám, jednoduše nám napište a my Vám pošleme peníze za návod zpět na Váš účet. 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů