Rukávy / krátké bolerko

Cena:

120 Kč

Popis produktu:

Podrobný fotonávod a střih na ušití praktického kousku do vašeho šatníku – rukávů. Jedná se o krátké bolerko, které zakrývá v podstatě jen ruce. Tento kousek oděvu najde uplatnění od jara do zimy. Vleze se do malé kabelky i každého batohu a zahřeje vás na výletě do přírody i do města. Oceníte ho v letním kině, v divadle, na plese i na svatbě. Prostě všude tam, kde je potřeba na sebe jen tak něco přehodit, když je chladno. Skvěle doplní i outfit šatů na ramínka. Jak říkáme, je to praktický kousek do vašeho šatníku. 

Dostupné velikosti:

Dívčí velikosti 140 až 176 a dámské velikosti 38 až 50

Náročnost: Mírně pokročilý

 Jak návod vypadá a co v něm najdete?

  • Pracovní postup je vypracovaný krok za krokem, téměř steh za stehem.
  • Návod je plný názorných barevných fotografií. V návodu je jen 15 kroků, takže šití je rychlovka. 
  • Náročnost je zde uvedena pro mírně pokročilé. K šití topů z úpletů je vhodná kráčející patka na stroji a doporučujeme už mít zkušenost se šitím z úpletu.

Návod obdržíte e-mailem formou odkazu na stránku, kde si jej prohlédnete, stáhnete v PDF formátu nebo rovnou vytisknete. Součástí návodu je střih pro 7 dívčích a 7 dámských velikostí. Je přehledně zpracovaný v CAD programu. Střih je rozdělen na několik stránek formátu A4, abyste si jej mohli vytisknout pohodlně doma. Podle pokynů v návodu si střih slepíte a poté je připraven k použití. 

V tomto návodu se mimo jiné naučíte:

  • Pracovat s úpletem

Naše návody nejsou jen o střizích a informacích ke konkrétnímu modelu. Naučíte se v nich také obecné postupy, které pak využijete dál ve svém vlastním tvoření. 

Co budete potřebovat:

Pružnou látku - úplet. Ideálně nějaký jemnější. Skvěle poslouží vizkozový, bambusový nebo i nějaký funkční úplet. Sáhnout můžete i po bavlněném s elastenem. Podrobný soupis materiálu najdete samozřejmě v návodu.

Šicí potřeby, trochu času a chuť tvořit.

Těšíme se na společné šití. mamas

 Úplety různých barev a za prima ceny seženete třeba v obchůdku mamtex

Jedná se o STŘIHOVOU ŠABLONU = > střih se zahrnutými přídavky na švy a záložky => snadné a rychlé šití vhodné i pro začátečníky!

Při platbě on-line střih do 2 minut doma

Střihy se zahrnutými přídavky na švy 

Podobné střihy a návody:

Víme, že jsou mezi Vámi švadlenky na různé úrovni a samy vždy nedokážeme odhadnout, jak náročný pro Vás projekt může být.

Rozhodly jsme se proto dát Vám na naše návody garanci 100% spokojenosti.

Pokud náš návod tedy koupíte, nic tím neriskujete. V případě že zjistíte, že se Vám návod nelíbí, že šít podle něj nezvládnete či zkrátka neodpovídá Vašim představám, jednoduše nám napište a my Vám pošleme peníze za návod zpět na Váš účet. 

  1. Iveta napsal:

    Střih skvěle sedí. Detailní popis,jak šít.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů