Dívčí mikina/šaty ELSA

Cena:

120 Kč

Popis produktu:

Podrobný fotonávod a střih na ušití dívčí mikiny či šatů. Mikina je úzkého střihu s dlouhým rukávem. Výstřih je zakončen nařaseným vpředu kříženým stojáčkem. Rukávy jsou dlouhé, sešité ze dvou částí a konce opatřené otvorem pro palec. Tento otvor je umístěn v bočním švu rukávu, proto jsou rukávy dělené. Boční šev dolní části rukávu je pootočený oproti švu horní části rukávu, aby otvor byl na místě palce. Přední část mikiny je dělená, tento vzhledový efekt jsme také využily k umístění průběžné kapsy. Tato kapsa klokanka je v přední části mikiny a je přes celý středový přední díl.

Dostupné velikosti:

Devět velikostí: vel. 128 až 176

Náročnost: Mírně pokročilý

 Jak návod vypadá a co v něm najdete?

  • Pracovní postup je vypracovaný krok za krokem, téměř steh za stehem.
  • Návod je plný názorných barevných fotografií. 
  • Náročnost je zde uvedena pro mírně pokročilé začátečníky, ale stačí umět ovládat šicí stroj a postupovat dle pokynů v návodu a určiě to zvládně každý, kdo má chuť šít.  

Návod obdržíte e-mailem formou odkazu na stránku, kde si jej prohlédnete, stáhnete v PDF formátu nebo rovnou vytisknete. Součástí návodu je střih pro 9 velikostí. Je přehledně zpracovaný v CAD programu. Střih je rozdělen na několik stránek formátu A4, abyste si jej mohli vytisknout pohodlně doma. Podle pokynů v návodu si střih slepíte a poté je připraven k použití. 

Současně obdržíte odkaz na střih ve formátu A0 pro velkoplošný tisk. Své si tedy přijdou i ti, co střihy neradi slepují. 

V tomto návodu se mimo jiné naučíte:

  • Ušít otvor pro palec na rukávu.
  • Našít límec stojáček s řasením a křížením.
  • Zakončit mikinu panentem.

Naše návody nejsou jen o střizích a informacích ke konkrétnímu modelu. Naučíte se v nich také obecné postupy, které pak využijete dál ve svém vlastním tvoření. 

Co budete potřebovat:

Látku na mikinu či šaty. Ideálně teplákovinu nebo silnější úplet. Střih je určen pro alespoň mírně pružné látky. Podrobný soupis materiálu a spotřebu najdete samozřejmě v návodu.

Dále se budou hodit šicí potřeby, trochu času a chuť tvořit.

Těšíme se na společné šití.

Teplákovinu na šaty a mikinu jsme pořídily na mamtexu

Jedná se o STŘIHOVOU ŠABLONU = > střih se zahrnutými přídavky na švy a záložky => snadné a rychlé šití vhodné i pro začátečníky!

Při platbě on-line střih do 2 minut doma

Střihy se zahrnutými přídavky na švy 

Podobné střihy a návody:

Víme, že jsou mezi Vámi švadlenky na různé úrovni a samy vždy nedokážeme odhadnout, jak náročný pro Vás projekt může být.

Rozhodly jsme se proto dát Vám na naše návody garanci 100% spokojenosti.

Pokud náš návod tedy koupíte, nic tím neriskujete. V případě že zjistíte, že se Vám návod nelíbí, že šít podle něj nezvládnete či zkrátka neodpovídá Vašim představám, jednoduše nám napište a my Vám pošleme peníze za návod zpět na Váš účet. 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů