Dívčí šaty RUBY

Cena:

120 Kč

Popis produktu:

Podrobný fotonávod a střih na ušití dívčích šatů. Jedná se o pohodlné a přitom slušivé letní šatky, jednoduché na ušití. Primárně jsou určeny pro tkané, tedy nepružné matriály, ale sáhnout můžete i po pružném úpletu. Šaty mají jen krátký přinechaný rukávek, v pase žabičkování a spodní okraj je střižený do efektního obloučku. Šaty nemají žádné zapínání a střih je tedy volnější, abychom se do nich dostali, ale stažení v pase krásně vytvaruje siluetu. Slušet jim budou lehké splývavé látky, jako jsou popelíny, viskózové tkaniny, mušelín, apod.

Dostupné velikosti:

Sedm velikostí: vel. 80 až 176

Náročnost: Začátečník

 Jak návod vypadá a co v něm najdete?

  • Pracovní postup je vypracovaný krok za krokem, téměř steh za stehem.
  • Návod je plný názorných barevných fotografií. 
  • Náročnost je zde uvedena pro začátečníky. Stačí umět ovládat šicí stroj a postupovat dle pokynů v návodu.

Návod obdržíte e-mailem formou odkazu na stránku, kde si jej prohlédnete, stáhnete v PDF formátu nebo rovnou vytisknete. Součástí návodu je střih pro 17 velikostí. Je přehledně zpracovaný v CAD programu. Střih je rozdělen na několik stránek formátu A4, abyste si jej mohli vytisknout pohodlně doma. Podle pokynů v návodu si střih slepíte a poté je připraven k použití. 

Současně obdržíte odkaz na střih ve formátu A0 pro velkoplošný tisk. Na své si tedy přijdou i ti, co střihy neradi slepují. 

V tomto návodu se mimo jiné naučíte:

  • Jak začistit výstřih šikmým proužkem.
  • Zakončit spodní okraj úzkým lemem.
  • Žabičkovat.

Naše návody nejsou jen o střizích a informacích ke konkrétnímu modelu. Naučíte se v nich také obecné postupy, které pak využijete dál ve svém vlastním tvoření. 

Co budete potřebovat:

Látku na šaty. Ideálně lehkou splývavou látku jako je popelín, voál, mušelín (gázovina) apod. Šikmý proužek na začištění výstřihu a pružnou nit na žabičkování. Podrobný soupis materiálu a spotřebu najdete samozřejmě v návodu.

Dále se budou hodit šicí potřeby, trochu času a chuť tvořit.

Těšíme se na společné šití.

Lehký popelín nebo mušelín na šaty seženete třeba v mamtexu

Jedná se o STŘIHOVOU ŠABLONU = > střih se zahrnutými přídavky na švy a záložky => snadné a rychlé šití vhodné i pro začátečníky!

Při platbě on-line střih do 2 minut doma

Střihy se zahrnutými přídavky na švy 

Podobné střihy a návody:

Víme, že jsou mezi Vámi švadlenky na různé úrovni a samy vždy nedokážeme odhadnout, jak náročný pro Vás projekt může být.

Rozhodly jsme se proto dát Vám na naše návody garanci 100% spokojenosti.

Pokud náš návod tedy koupíte, nic tím neriskujete. V případě že zjistíte, že se Vám návod nelíbí, že šít podle něj nezvládnete či zkrátka neodpovídá Vašim představám, jednoduše nám napište a my Vám pošleme peníze za návod zpět na Váš účet. 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů