Dívčí sukně YETTI

Cena:

120 Kč

Popis produktu:

Podrobný fotonávod a střih na ušití sukně se zipy.  Sukně je použitým materiálem určena do chladnějšího počasí. Model je určen pro materiál prošev nebo softshell. Střih sukně je do tvaru písmene A, od pasu ke kolenům se mírně rozšiřuje. Délka je nad kolena. V přední části jsou dva zipy. Zipy jsou rozevíratelné od pasu i od spodního okraje. Horní zipy mají funkci při oblékání. Zipy spodní slouží k rychlému vytvoření rozparku a volnému pohybu. Sukni tak můžeme využít i na lehké sporty či turistiku. Sukně je určena na legíny, silné punčochy i úzké kalhoty. V pase je všita nastavitelná dírkovaná guma, pro přizpůsobení použitému spodnímu oblečení. 

Dostupné velikosti:

Dvanáct velikostí: vel. 110 až 176

Děti ve věku 4 roky až 15 let.

Náročnost: Mírně pokročilý

 Jak návod vypadá a co v něm najdete?

  • Pracovní postup je vypracovaný krok za krokem, téměř steh za stehem.
  • Návod je plný názorných barevných fotografií. 
  • Náročnost je zde uvedena pro mírně pokročilé, protože budem šít zip, ale stačí umět ovládat šicí stroj a postupovat dle pokynů v návodu a zvládne to i začátečník.

Návod obdržíte e-mailem formou odkazu na stránku, kde si jej prohlédnete, stáhnete v PDF formátu nebo rovnou vytisknete. Součástí návodu je střih pro 12 velikostí. Je přehledně zpracovaný v CAD programu. Střih je rozdělen na 4 strány formátu A4, abyste si jej mohli vytisknout pohodlně doma. Podle pokynů v návodu si střih slepíte a poté je připraven k použití. 

V tomto návodu se mimo jiné naučíte:

  • Nasadit jezdce na zip v metráži.
  • Našít do pasu pásek s tunýlkem pro gumu.
  • V popisu jsou dva návody, první na sukni z proševu s podšívkou. Druhý ze sofshellu se zakončením z nápletu.

Naše návody nejsou jen o střizích a informacích ke konkrétnímu modelu. Naučíte se v nich také obecné postupy, které pak využijete dál ve svém vlastním tvoření. 

Co budete potřebovat:

Látku na sukni – prošev nebo softshell. Podle způsobu podšití podšívku nebo pouze náplet. Zip v metráži, 4 jezdce, dírkovanou gumu, dva knoflíky. Podrobný soupis materiálu najdete samozřejmě v návodu.
Základní šicí potřeby, trochu času a chuť tvořit.

Těšíme se na společné šití.

Zajímavé vzory proševu nebo softshellu seženete třeba v mamtexu

Jedná se o STŘIHOVOU ŠABLONU = > střih se zahrnutými přídavky na švy a záložky => snadné a rychlé šití vhodné i pro začátečníky!

Při platbě on-line střih do 2 minut doma

Střihy se zahrnutými přídavky na švy 

Podobné střihy a návody:

Víme, že jsou mezi Vámi švadlenky na různé úrovni a samy vždy nedokážeme odhadnout, jak náročný pro Vás projekt může být.

Rozhodly jsme se proto dát Vám na naše návody garanci 100% spokojenosti.

Pokud náš návod tedy koupíte, nic tím neriskujete. V případě že zjistíte, že se Vám návod nelíbí, že šít podle něj nezvládnete či zkrátka neodpovídá Vašim představám, jednoduše nám napište a my Vám pošleme peníze za návod zpět na Váš účet. 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů