Jsem začátečník, ale podle naprosto dokonale napsaného a nafoceného návodu je prostě radost šít, protože úspěch je u Vás zaručen. Díky!
Jee, tak to je famózní kabátek. V té tmavé barvě má zase úplně jiný šmrnc. Moc díky za foto i pochvalu návodu. Máme radost, když se s námi dobře šije. Díky. Bára
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka
Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře.
Jee, tak to je famózní kabátek. V té tmavé barvě má zase úplně jiný šmrnc. Moc díky za foto i pochvalu návodu. Máme radost, když se s námi dobře šije. Díky. Bára