Po nadšení z peněženky jsem se pustila do čepice. Šicí stroj, který máme doma nemá pružný steh (asi), tak jsem na Vaši radu koupila OL. A vznikly tyto tři čepice a dva nákrčníky.
Čepičky, nákrčníky… krása, ale Ti kloučci, to je teprve povedené dílko. Jsou báječní. 🙂 Díka za fotky. B.
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka
Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře.
Čepičky, nákrčníky… krása, ale Ti kloučci, to je teprve povedené dílko. Jsou báječní. 🙂 Díka za fotky. B.