Hned na první pokus se vydařilo 🙂
Děkuji. A jak jsem již psala. Podle výborného střihu to šlo samo :). Tričko přes hlavu mi dalo větší práci. Tam střih nebyl, tak jsem improvizovala.
Teda Lado, to jsou soupravičky delux. Vypadají parádně. A malá (tuším holčičku, snad se nepletu :-)) jak si krásně hoví v pelíšku.:-) Díky za fotky. Bára
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka
Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře.
Děkuji. A jak jsem již psala. Podle výborného střihu to šlo samo :). Tričko přes hlavu mi dalo větší práci. Tam střih nebyl, tak jsem improvizovala.
Teda Lado, to jsou soupravičky delux. Vypadají parádně. A malá (tuším holčičku, snad se nepletu :-)) jak si krásně hoví v pelíšku.:-) Díky za fotky. Bára