Dobrý den, úžasný nápad a krásná práce. Děkuji za inspiraci, mám vnučku, které je rok a půl, takže se ráda nechám inspirovat. Jenom jsem se chtěla zeptat, čím jste kostku vyplnila? S pozdravem Majka
Dobrý den, děkujeme. Kostka je plněna molitanovou drtí. Dají se sehnat i molitanové kostky různých rozměrů, to pak kostka drží ještě lepší tvar.:-) Bára
Dobrý den, úžasný nápad a krásná práce. Děkuji za inspiraci, mám vnučku, které je rok a půl, takže se ráda nechám inspirovat. Jenom jsem se chtěla zeptat, čím jste kostku vyplnila? S pozdravem Majka
Dobrý den, děkujeme. Kostka je plněna molitanovou drtí. Dají se sehnat i molitanové kostky různých rozměrů, to pak kostka drží ještě lepší tvar.:-) Bára
Kostka je parádní, díky za foto! Bára