Už ať je léto a dají se nosit 🙂
Jsou to tyto jen bez toho tunylku a vazacky 🙂 http://sijtesnami.cz/2017/08/damske-upletove-saty-novy-fotonavod-a-strih-mamas/
Díky moc! ty musím taky vyzkoušet 🙂
Jee, tyhle jsou taky parádní. Tmavě modrou já můžu.:-) Taky se těším, až je zase vytáhnu. Jsou krásně pohodlné a nemusím řešit jaké tričko se hodí k sukni, protože mám 2 v 1.:-) Díky za foto a inspiraci. B.
Který střih to je prosím? Jsou krásný!
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka
Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře.
Jsou to tyto jen bez toho tunylku a vazacky 🙂 http://sijtesnami.cz/2017/08/damske-upletove-saty-novy-fotonavod-a-strih-mamas/
Díky moc! ty musím taky vyzkoušet 🙂
Jee, tyhle jsou taky parádní. Tmavě modrou já můžu.:-) Taky se těším, až je zase vytáhnu. Jsou krásně pohodlné a nemusím řešit jaké tričko se hodí k sukni, protože mám 2 v 1.:-) Díky za foto a inspiraci. B.
Který střih to je prosím? Jsou krásný!