Toto byla moje premiéra. Ještě jsem žádné triko, mikinu apod. nešila. Jak jsem se bála límečku, tak nejvíc mě potrápilo krytí švu u límce. Mnohokrát páráno než byla spokojenost. A dokonce i z rubu to už vypadá docela k světu 😀
Je,děkuji. Podle Vašich návodu se taky šije jedna báseň 😉
To je krásný kabátek. A „docela k světu“ já bych řekla luxusní práce. Nádhera! Bára
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka
Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře.
Je,děkuji. Podle Vašich návodu se taky šije jedna báseň 😉
To je krásný kabátek. A „docela k světu“ já bych řekla luxusní práce. Nádhera! Bára