Bunda tentokrat s Lego vzorem.
Moc hezká, asi ušiju vnučce. Snad to zvládnu.
Jitu, tak ta je parádní, ta by se líbila naší lego maniačce.:-) Úplně mi tady v galerii ty příspěvky unikly, taková škoda. Ještě že jsem je objevila. 🙂 Díky. Bára
Ta je parádní.
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka
Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře.
Moc hezká, asi ušiju vnučce. Snad to zvládnu.
Jitu, tak ta je parádní, ta by se líbila naší lego maniačce.:-) Úplně mi tady v galerii ty příspěvky unikly, taková škoda. Ještě že jsem je objevila. 🙂 Díky. Bára
Ta je parádní.