Ještě jsem objevila 30cm zbytek s nádherným vzorem, tak jsem z něj honem ušila letní komplet, dokud se prckovi takové obrázky ještě líbí.
Parádní kompletek, už aby bylo teplo. 🙂 Šití pro prcka si maximálně užívej. Později klesá poptávka i nadšení z ušitých věcí. 🙂 Díky za foto. Bára
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka
Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře.
Parádní kompletek, už aby bylo teplo. 🙂 Šití pro prcka si maximálně užívej. Později klesá poptávka i nadšení z ušitých věcí. 🙂 Díky za foto. Bára