Děkuji za střih na mikinu klasik, už jsem jich pár ušila a chci se podělit o nejnovější model na přání od syna a dcery.
Krásné mikinky. Děti musí vypadat náramně, když v nich spolu někam vyrazí. 🙂 Díky za foto. Bára
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka
Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře.
Krásné mikinky. Děti musí vypadat náramně, když v nich spolu někam vyrazí. 🙂 Díky za foto. Bára