Moc se povedly, přes boky neseděly úplně dokonalé, asi mám menší křivky, ale poradila jsem s tím. Jsou krásné a já moc děkuji za inspiraci!
Téééda Ajo, šatky vypadají parádně a moc vám sluší! Krásná kombinace barev, do těch pošmourných dnů. 🙂 Díky za fotky. Bára
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka
Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře.
Téééda Ajo, šatky vypadají parádně a moc vám sluší! Krásná kombinace barev, do těch pošmourných dnů. 🙂 Díky za fotky. Bára