Milujeme rybičky

Konečně jsem ušila něco sobě a to outdoorové kalhoty z materiálu jménem micropeach. A protože se mi moc líbila bunda a kalhoty šité pro dceru s motivem rybiček, mám rybičkové i já. Nejvíce jsem se zapotila, když jsem zjistila, že je neobleču, protože byly úzké přes zadek. A byly dvě možnosti, buďto zhubnout nebo rozšířit. Na hubnutí se pracuje, ale už dlouho, takže zvítězila varianta rozšířit pomocí dvou klínů na boku, ať je můžu nosit hned. Povedlo se, sice kvalita nic moc, ale zkušenost dobrá. Nevím v čem jsem udělala chybu, když zkušební verze kalhot padla jako ulitá, asi rozdíl v materiálu. Poučení pro příště a musím si upravit střih.

Vše jsem šila podle vašich střihů, jen u dámských kalhot mi přijdou neskutečně široké nohavice. Každopádně jsem moc spokojená se střihem, vím, že musí být problém udělat nějaký univerzální, když jen hrstka žen má tabulkovou velikost.

Komentáře

Jeden komentář: “Milujeme rybičky”

  1. Bára (mamas) napsal:

    Baru, díky za fotky. Ty tedy vypadají fantasticky! Mě taky čeká všít do těch mých do boku klínek, neb jsou mi přes zadek nějak fest.:-) Krásná práce, i dětský kompletek. B.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Autor

Barbora

Další příspěvky autora