Super střih, pochopila jsem ho i já, začátečnice 😀
Ty jsou krásné. Díky za fotky! B.
krásne čiapočky, tiež sa na ne chystám -:)
A krásně sedí a moc sluší. Střih je jednoduchý a i já – laik jí mám ušitou do 20 minut od nastřihnutí 😀 Už jsem ušila další dvě 😀
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka
Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře.
Ty jsou krásné. Díky za fotky! B.
krásne čiapočky, tiež sa na ne chystám -:)
A krásně sedí a moc sluší. Střih je jednoduchý a i já – laik jí mám ušitou do 20 minut od nastřihnutí 😀 Už jsem ušila další dvě 😀