Střih i návod super. Ušito za hodinu oboje. Do pasu jsem dala náplet. Bohužel to budu moci vyzkoušet nejdříve za půl roku 🙂
Alenko, krásné dupačky i čepička. A půl rok, ten uteče jako voda.:-) Díky za fotečku. Bára
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka
Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře.
Alenko, krásné dupačky i čepička. A půl rok, ten uteče jako voda.:-) Díky za fotečku. Bára