Moc děkuji za pomoc při tisknutí střihu. Bez vás bych nevykouzlila super polodupačky s pandou. Čepička i polodupačky podle střihu od vás.
Jee, to jsou krásné, dupajdy i čepička. Tak ať dělají radost. A díky za foto. Bára
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka
Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře.
Jee, to jsou krásné, dupajdy i čepička. Tak ať dělají radost. A díky za foto. Bára