Vše podle Vašich střihů a návodů. 🙂 Méně morbidní látku jsem bohužel neměla, čekám na zásilku a nemohla jsem se dočkat šití. 😀
Parádní dupajdy i čepičky. Motiv je pro mimi pravda neobvyklý a zato originální. 🙂 A když bych se na to nesoustředila, tak bych si těch koster vlastně ani nevšimla. 🙂 Určitě se vynosí. 🙂 Díky za foto. Bára
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka
Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře.
Parádní dupajdy i čepičky. Motiv je pro mimi pravda neobvyklý a zato originální. 🙂 A když bych se na to nesoustředila, tak bych si těch koster vlastně ani nevšimla. 🙂 Určitě se vynosí. 🙂 Díky za foto. Bára