Díky moc za návod a střih! Mám polodupajdy a čepičky:-) Šilo se parádně! Jsem úplný začátečník, tak napoprvé to nevyšlo na 100%, ale… budu trénovat dále;+) Ono se to vylepší…
To je krása, to bude mimuško jako cumel.:-) Díky za fotky. B.
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka
Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře.
To je krása, to bude mimuško jako cumel.:-) Díky za fotky. B.