Byla to fuška (jsem začátečník) a krása zároveň. Ušila jsem troje – pro syna a dva synovce.
Návod je skvělý! Díky.
Jee, Jitko, to mám radost, že máte radost. První kousky jsou nej. 🙂 Kraťásky jsou parádní! Těším se na další „společné“ šití a fotky v galerii. 😉 Bára
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka
Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře.
Jee, Jitko, to mám radost, že máte radost. První kousky jsou nej. 🙂 Kraťásky jsou parádní! Těším se na další „společné“ šití a fotky v galerii. 😉 Bára