První panenka,není dokonalá, ale její výroba mě moc bavila. A mého malého pomocníka také. 😉 A určitě budou i další.
Je krásná! Díky za foto Vendy. Také jsme v posledních dnech doma panenkovali a putovaly do světa jako malé dárečky. 🙂 Krásné svátky! Bára
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka
Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře.
Je krásná! Díky za foto Vendy. Také jsme v posledních dnech doma panenkovali a putovaly do světa jako malé dárečky. 🙂 Krásné svátky! Bára