Parádní střih a super fotonávod 😀 některé části jsem vynechala a pozměnila kapsičky a přidala podšívku 😀 snad neva😉
Parádní bundička! Úpravy samo sebou nevadí. To je na šití to skvělé, že si to vše můžeme udělat přesně podle toho, jak chceme. Díky za foto a inspiraci! Bára
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka
Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře.
Parádní bundička! Úpravy samo sebou nevadí. To je na šití to skvělé, že si to vše můžeme udělat přesně podle toho, jak chceme. Díky za foto a inspiraci! Bára