Skvělý střih, opět můj oblíbený 🙂
Bundičky taky parádní. Ten strakatý soft mám taky doma a nějak mu nemůžu přijít na chuť, ale v kombinaci s tou oranžovou vypadá skvěle. 😉 Díky za fotky. Bára
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka
Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře.
Bundičky taky parádní. Ten strakatý soft mám taky doma a nějak mu nemůžu přijít na chuť, ale v kombinaci s tou oranžovou vypadá skvěle. 😉 Díky za fotky. Bára