První vítězství nad softshellem. Děkuju za skvělý střih a báječný fotonávod. Jsem začátečník a je to pro mě občas jako cvičení z deskriptivní geometrie. :-)))
Kalhoty luxusní, jako ze žurnálu. Jestli tohle byl první softshellový počin, tak super. Jen tak dál. Díky za fotky. Bára
Díky. 🙂 No fakt poprvé. 🙂 „Noname“ šicí stroj z Tesca za 1400 Kč. :-))) Dobré je, že jsem netrefila velikost, tedy budou sloužit aspoň dva roky! 🙂
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka
Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře.
Kalhoty luxusní, jako ze žurnálu. Jestli tohle byl první softshellový počin, tak super. Jen tak dál. Díky za fotky. Bára
Díky. 🙂 No fakt poprvé. 🙂 „Noname“ šicí stroj z Tesca za 1400 Kč. :-)))
Dobré je, že jsem netrefila velikost, tedy budou sloužit aspoň dva roky! 🙂