Svrchní kalhotky – testovací

Ze střihu na vaše svrchní kalhotky jsem nadšená. Za necelé dvě hodiny bylo nastřihnuto, sešito i téměř olemováno, to vše s pomocníčkem na klíně – a já jsem opravdu velmi pomalá švadlenka. Myslím, že budou sedět lépe než kalhotky bez křidélek, co jsem šila pro první dcerku a rozhodně mnohem lépe vypadají. A i to šití bylo mnohem příjemnější, přestože je to křidélkový typ, vaše řešení křidélek je prostě geniální.

Bohužel jsem si nepřeměřila lemovací gumičku a té bylo samozřejmě málo. Taky jsem se poučila, že vybírat barvu nitě pouze podle barvy lemovací gumičky není nejlepší nápad :). A že v rozích při otáčení směru musím mít jehlu v opravdu nejnižší poloze, jinak se spodní niť povolí.

Protože jak fotka, tak provedení není nic k chlubení, dovolila jsem si přidat fotku quiltu ušitého pro starší dcerku – mého pomocníčka.

Komentáře

Jeden komentář: “Svrchní kalhotky – testovací”

  1. Bára (mamas) napsal:

    Wendelínko, mám radost, že se střih na svrchňáky líbí a hlavně, že se dobře šijou, to byl náš cíl.:-) A kromě toho, že jim chybí kus gumičky, na nich není nic k nechlubení. A quilt… to nemám slov. Na to bych neměla vůbec trpělivost, je krásný, dcerka musí být nadšená. Díky za fotky. Bára

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Autor

wendelinka

Další příspěvky autora