Ušito z těhotenského trika a těhotenských legín. Tričko jsem nastřihala,tak, abych využila originální zakončení u rukávů i spodního okraje.
Krásně zrecyklovaný komplet. Taky jsem se snažila vždy využívat okraje a ušetřit si práci. 🙂 Díky za inspiraci. Bára
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka
Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře.
Krásně zrecyklovaný komplet. Taky jsem se snažila vždy využívat okraje a ušetřit si práci. 🙂 Díky za inspiraci. Bára