Výbavička pro mimčo

Se šitím jsem začala koketovat až když nejmladší dceři bylo něco okolo dvou let, takže mě hrozně moc mrzelo, že jsem si na ni neušila nic miminkovského. Takže teď si užívám to, že si můžu miminkovské věcičky šít. Polodupky jsou podle mamas střihu, jen trochu upravené u nožiček, aby se trochu víc podobaly těm kupovaným, body a overal je vlastní střih. 🙂

Komentáře

3 komentáře: “Výbavička pro mimčo”

 1. Bára (mamas) napsal:

  Teda, Jani, to je krása, všechno. Taky mě šití pro úplné mimuška minulo a když pak vidím krásné věcičky, tak mě to mrzí. Ale jak rostou, tak si to říkám s každým jejich obdobím. To menší je prostě vždy nějak roztomilejší, než ta aktuální velikost.:-) Tak si to užívejte! 🙂 A díky za fotky. B.

 2. wendelinka napsal:

  Krasne. Muzu se zeptat na tu nasivku/visacku/ logo? A ty latky..

  • Jana napsal:

   Děkuji. Pokud jde o tu stuhu ve švu, je to obyčejná rypsová stuha. A látky máte na mysli z jakého jsou eshopu? Nakupuji na spoustě shopech a některé látky jsem měla doma už dlouho a nejdou bohužel už sehnat, chtěla jsem doplnit zásoby a nikde je už nemají (hlavně tedy tu puntíkatou)… 🙁 Ale tyhle všechny látky, pokud si dobře pamatuji, jsou většinou z látky lenina (panely a mimoni) a mechulka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů