Zavinovačka KLOKÁNEK

Podzim je tady a maminky chtějí mít miminka na procházkách či nákupech pěkně v teple. V měkká zavinovačce je miminko schované jako klokáně u mámy ve vaku. Navíc, je možné miminko v této zavinovačce zapnou také do dětské autosedačky. Miminko leží v kapse a ještě je zabaleno z pravé i levé strany velkou klopou. Zvolený materiál je teplý měkký fleece.
 

Pokud máte chuť si takovou to zavinovačku ušít, můžete si v našem obchůdku zakoupit podrobný fotonávod, který obsahuje také střih.

d.

Bára & Dáša_mamas
Zakladatelky projektu Šijte s námi. Svým tvořením, psaním podrobných návodů a sdílením zkušeností motivuje ostatní ženy a dodává jím odvahu pustit se do věcí, o kterých neměly tušení, že by je mohly zvládnou.
Komentáře
 1. Iva napsal:

  Dobrý den,

  měla bych zájem o střih na zavinovačku-klokánek, ale link do online obchodu je nefunkční.

  Děkuji za radu, jak střih získat.

  • Bára (mamas) napsal:

   Dobrý den, Ivo, díky za zájem a upozornění, link už jsem opravila. Už se přes něj do obchůdku dostanete. Omlouvám se za komplikace. Pěkný den. Bára

 2. Andrea napsal:

  Dobrý den,
  ušila jsem zde zmíněnou zavinovačku do autosedačky a měla z ní ohromnou radost až do té doby, kdy jsem dítě opravdu s ní dávala do sedačky. Vždyť i na obrázku je špatně upnuté, nebo ne? Mělo by mít pás přes ramínka kolem ručiček. Takhle jsouruce bůhví kde. Takže jsem nyní zklamaná a řeším, jak zavinovačku vhodně upravit. Škoda 🙁

  • Dáša (mamas) napsal:

   Dobrý den, já jsem tuto zavinovačku využívala v autosedačce hlavně, když jsem miminko musela často vyndávat dávat do kočárku a zase do sedačky a byla zima. Miminko je zabalené a pásy mu vedou na ramenou a na nožičkách. (Na fotce nejsou pásy utažené, protože jsem jen fotila ukázku.) Ruce nejsou volně. Pokud nejste se střihem spokojená, vrátíme Vám peníze za střih. Pro zavinovačku, která zůstává v autosedačce a dítě je nejdříve připásáno a až následně zavinuto je nutné udělat prostřihy na pásy.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů