Kalhoty s kapsami – upgrade na více velikostí

Znáte náš návod se střihem na kalhoty s kapsami? Jsou trochu širšího střihu, určené spíše pro kluky a naučíte se s námi díky tomuto návodu šít klínové kapsy a pásek s poutky.

Rozhodly jsme se po čase upravit tento střih a přidat do něj další velikostí. A nyní vám můžeme s radostí oznámit, že součástí návodu už je střih na 11 velikostí, od 80 do 140. Pro děti od cca 1 roku do 9 let.

Jestli už návod máte doma a teď Vás mrzí, že nemáte i větší velikosti, tak nezoufejte. Pomocí odkazu, který jste obdrželi po zakoupení návodu, si můžete stáhnout i tuto novou verzi s více velikostmi.

U nás nyní vládne maskáčové období a tak tady pro vás mám trochu inspirace, co si s tímto střihem můžete taky ušít.

Manšestr vyměňte za teplákovinu, do pasu a na nohavice přidejte náplet a rázem máte parádní tepláky. Když je doplníte o výpustkovou kapsu, nebudou mít chybu. Postup šití výpustkové kapsy jsem nafotila, takže jestli teď nevíte jak na to, můžete se časem těšit na návod. Budete koukat, jak je to snadné.;-)

Jen materiál mě trochu zklamal. Tepláky mi byly zabaveny ještě skoro horké od stroje a tak jsem je nestihla vyfotit před nošením. Na fotce jsou po pár dnech nošení a jednom vyprání a je vidět, že látka dostala pořádně zabrat.

Na řadu přišel i maskáčový softshell. Také na tyto kalhoty jsem použila střih na kalhoty s kapsami. Jen pásek v pase jsem i tady nahradila nápletem s kouskem všitého softu a stahovací gumičkou. V lemu nohavic přibyla gumička. Jsou totiž ušité trochu do rezervy, tak ať je malý zatím netahá po zemi. 🙂

Zdá se, že softshell jako materiál zatím drží. Proběhla zatěžkávací zkouška v maliní, při pletí skalky, kdy se unavená kolínka nutně musela bořit do hlíny a zatím přežily bez úhony. 🙂

Jeden střih a našijete podle něj celou garderobu.

A abyste se do šití mohly brzy pustit, necháme celý týden i tento upgradovaný návod s 11 velikostmi za původní cenu 95 Kč. Pak bude k dostání za základní cenu 120 Kč. Ušetříte tak více jak 20% základní ceny.

Prohlédnout střih na kalhoty s kapsami v e-hopu >>

Těším se, co nového podle střihu ušijete vy.

Jaké látky, barvy a vzory teď frčí u Vás. Napište nám do komentářů.

Krásné dny.

Bára

Bára & Dáša_mamas
Zakladatelky projektu Šijte s námi. Svým tvořením, psaním podrobných návodů a sdílením zkušeností motivuje ostatní ženy a dodává jím odvahu pustit se do věcí, o kterých neměly tušení, že by je mohly zvládnou.
Komentáře
  1. LP napsal:

    Ani neviete, aku radost ste mi tymto spravili! Maskace u nas letia tiez, spravny vodak ich predsa musi mat (a tak mama zhana metraz konkretneho vzoru vojenskych maskacov… 🙂

    • mamas napsal:

      Supr. Nejen že jsou u nás v kurzu, ale navíc jsou tuze praktické. Skvrny od trávy a bláta se tam ztratí. 🙂 Bára

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů