Dětské pyžamo a noční košile z úpletu

Krásný květen. Je zde nový měsíc, společnost se vrací do běžného rytmu a my jsme pro Vás připravily nový fotonávod na dětské pyžamo a noční košili z úpletu.

V našem obchůdku již jedno pyžamo najdete, to ale má kalhoty z flanelu. nyní přicházíme z variantou úplet, kde je nový střih na triko i kalhoty.

Také máte tu zkušenost, že čisté vykoupané dítě oblečené do pyžama v něm bohužel nejde spát? Protože se  ještě jednou převléká do čistého? A toto čisté umaže ráno v kuchyni či koupelně? Já tedy ano, a to u věkové skupiny dva až devět let. Proto se u nás objevují kombinace horních a spodních dílů různých pyžam nebo se používají běžná trička :o). Ale díky testování střihu, máme nyní našito několik variant, i když zkušební verze mají mouchy.

Jako všechny naše návody a střihy, i tento si prošel svým vývojem :o). Původně jsem začala už před dlouhou dobou vytvářet střih na pyžamo – overal pro Šimona, ale ten jsem časově nestihla. Pro děti chodící, sedící a trénující bez plen jsou prostě ideální kalhoty. A tak jsem zachovala, co se mi líbí od miminek – křížení výstřihu na ramenou a přidala kalhoty.

Kalhoty mají hluboký sed a vysoký pas. A to, aby byly volné, pohodlné a neodhalovali se záda při stočení do klubíčka. Nohavice se ke kotníku zužují, aby při chůzi zůstali na kotníku a nešlapalo se na ně.

A když má Šimon pyžamo od maminky, má nové i Vanda. Dívčí košile vznikla z trička, pouze prodloužením a rozšířením. I k noční košili můžete ušít krátké kalhoty nebo dlouhé kalhoty.

Máte chuť ušít dětem pyžamo? Návod a střih najdete u nás v e-shopu nebo pod tlačítkem níže.

Přeji všem krásné a klidné sny.

Dáša

PS: A zde fotka, proč nemáme dlouho čisté pyžamo :o).

Dáša (mamas)
Spoluzakladatelka projektu Šijte s námi. Žena, která si jde za svými sny. Máma dvou báječných dětí, partnerka skvělého muže. Spolu s Bárou svým tvořením, psaním podrobných návodů a sdílením zkušeností motivuje ostatní ženy a dodává jím odvahu pustit se do věcí, o kterých neměly tušení, že by je mohly zvládnou.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů