Softhellová bunda pro JUNIORY – nový střih a návod

Dnes vám jdu s radostí představit již nějaký čas připravovanou novinku, kterou je nový střih a návod na softshellovou bundu pro starší děti. Vyslyšeli jsme vaše mnohé výzvy, že děti vyrůstají z velikostí 140 a potřebujete větší bundu, a tak vznikl tento nový střih s názvem JUNIOR.

Softshellová bunda JUNIOR

Střih volně navazuje na vámi oblíbený střih softshellové bundy s kapucí. Můžete tak svou oblíbenou bundu šít i pro větší děti.

Přední díl je dělený, kdy ve švu jsou ukryty kapsy na zip.

Softshellová bunda JUNIOR – kapsy na zip

V ramenní části je sedlo, díky čemuž je možné všít reflexní paspule a kombinovat při šití barvy a vzory. Zadní díl je prodloužený a cely spodní obvod lze stahovat gumičkou. Rukávy jsou zakončeny všitým nápletem, což je při nošení velmi příjemné.

Softshellová bunda JUNIOR

Bunda má odnímatelnou kapuci na zip, kdy v přední části je jištěna druhy, aby nedošlo k jejímu vytržení ze švu.

Velikosti, jak už jsem naznačila jsou od 140 po 176. Tedy pro děti ve věku cca 9 až 15 let. Ale pokud se svými mírami vejdete do naši tabulky velikostí, můžete si samozřejmě ušít bundu i pro sebe. Já už svoji softshellku, v rámci testování různých velikostí, mám taky konečně doma. 🙂

Zde se můžete mrknout, jak sedí bunda na postavě. Šitá velikost je 164.

Modelka je vysoká 164 cm, obvody 82-68-86. Pod bundou má ještě mikinu.

Jako u všech našich střihů, i tentokrát se jedná o střihovou šablonu, takže střih již obsahuje přídavky na švy v šíři 9 mm a šití je tak i pro začátečníky o poznání jednodušší, než s klasickými střihy. Nechybí samozřejmě ani podrobný fotonávod, kde je celý postup šití důkladně zdokumentován a popsán.

Střih s návodem najdete jako vždy v našem e-shopu nebo si jej můžete rovnou vložit do košíku kliknutím na tlačítko níže.

A jak to máte doma vy? Už vám děti vyrůstají z velikostí 140 a bude se vám hodit náš nový střih? Těšíme se na vaše postřehy v komentářích.

Mějte krásné podzimní dny a šijte s námi, ať můžete šít doma sami.

Bára

Bára (mamas)
Spoluzakladatelka projektu Šijte s námi. Žena, kterou baví život, máma dvou báječných dětí, manželka skvělého muže. Spolu s Dášou svým tvořením, psaním podrobných návodů a sdílením zkušeností motivuje ostatní ženy a dodává jím odvahu pustit se do věcí, o kterých neměly tušení, že by je mohly zvládnout.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů