Dívčí triko CROSS – nový střih a návod

V dnešním článku bych vám ráda představila náš nový střih na dívčí triko, které jsme nazvaly CROSS. Název dostalo podle zadních dílů, které se kříží a na koncích mírně rozevírají, aby vykoukl díl zad ze šifonu.

Je to tedy kousek do šatníku trochu netradiční a doplňuje naši sbírku převážně základních a funkčních střihů.

Toto tričko jsem měla v plánu už delší dobu, ale až teď na něj dozrál čas. Škoda jen, že naše Nelka již maminčiny představy o ideálních oděvech neakceptuje, takže mi sdělila, že tohle teda fakt nosit nebude. 🙂 Prý kdyby to byl crop top, tak by se to dalo, ale tuto verzi se šifonem fakt ne.

A protože nerada tvořím něco, co doma nepřinese užitek, vznikla ve střihu i varianta krátkého trika se zkříženými zadními díly, neboli corp top.

Střih je tedy velmi variabilní a vykouzlíte díky němu spoustu modelů.

Určený je pro bavlněné úplety, tedy pružné látky a průsvitný šifon.

Je připraven v 17 velikostech od 80 až po 176, takže můžete obšít malé holčičky i velké slečny.

Věřím, že se vám náš nový střih bude hodit a některou z jeho variant svým princeznám ušijete. Šít můžete i sobě, pokud se svými mírami vejdete do dívčích velikostí, stejně jako já a to nejsem se svými 174 cm žádný drobek. 🙂

Střih s podrobným fotonávodem na ušití najdete v našem e-shopu tady, nebo si jej můžete přidat rovnou do košíku kliknutím na tlačítko níže.

Užijte si poslední dny prázdnin a do nového školního roku můžete vyrazit třeba v novém triku.

Bára

Bára (mamas)
Spoluzakladatelka projektu Šijte s námi. Žena, kterou baví život, máma dvou báječných dětí, manželka skvělého muže. Spolu s Dášou svým tvořením, psaním podrobných návodů a sdílením zkušeností motivuje ostatní ženy a dodává jím odvahu pustit se do věcí, o kterých neměly tušení, že by je mohly zvládnout.
Komentáře
  1. Magda napsal:

    Ahoj, moc hezké tričko.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů