Dětská čepička

Cena:

95 Kč

Popis produktu:

Podrobný fotonávod a střih na ušití dětské čepičky, která krásně kryje ouška. V návodu je střih na čepičku "helmičku", která přiléhá k hlavičce, a dále dva  2 BONUSY:

1. Návod, jak si ušít čepičku s oušky, kterou vidíte na velké fotografii.

2. Návod, jak si k čepičce ušít i praktický nákrčník.

Dostupné velikosti:

Pět velikostí: obvod hlavy 46 - 47 - 48 - 49 - 50cm.

Děti ve věku cca 1 až 3 roky. 

Náročnost: Začátečník

Jak návod vypadá a co v něm najdete:

 • Pracovní postup je vypracovaný krok za krokem, téměř steh za stehem.
 • Návod je plný názorných barevných fotografií.
 • Zvládne podle něj šít i úplný začátečník, který umí ovládat šicí stroj.

Návod obdržíte e-mailem v PDF formátu.

Součástí návodu je střih. Je přehledně zpracovaný v CAD programu a je rozdělený na několik stránek formátu A4, abyste si jej mohli vytisknout pohodlně doma. Podle pokynů v návodu si střih slepíte a poté je připraven k použití. 

Co budete potřebovat:

Staré tričko, mikinu nebo jakýkoliv úplet. Na teplejší zimní variantu třeba fleece. Dále základní šicí potřeby a trochu času.

Těšíme se na společné šití. mamas

Jedná se o STŘIHOVOU ŠABLONU = > střih se zahrnutými přídavky na švy a záložky => snadné a rychlé šití vhodné i pro začátečníky!

Při platbě on-line střih do 2 minut doma

Střihy se zahrnutými přídavky na švy 

Podobné střihy a návody:

Víme, že jsou mezi Vámi švadlenky na různé úrovni a samy vždy nedokážeme odhadnout, jak náročný pro Vás projekt může být.

Rozhodly jsme se proto dát Vám na naše návody garanci 100% spokojenosti.

Pokud náš návod tedy koupíte, nic tím neriskujete. V případě že zjistíte, že se Vám návod nelíbí, že šít podle něj nezvládnete či zkrátka neodpovídá Vašim představám, jednoduše nám napište a my Vám pošleme peníze za návod zpět na Váš účet. 

 1. Eva napsal:

  Dobrý den, jsem z vašich návodů a střihů nadšená, šije se podle nic skvěle a perfektně sedí, pokud je někde nějaká chyba, pak je to problém mezi mýma rukama a šicím strojem 🙂 a nezkušeností s použitým materiálem. Koupila jsem si více střihů, založila jsem si „knihu“, ve které jsou s návody jednotlivě uloženy, nastříhala látku a postupně šiju, jen čas mi schází. Ale čepičky už jsou hotovy, nákrčníky také a vnoučkům moc sluší a rádi je nosí. Moc děkuji za úžasné střihy, určitě si budu pořizovat další a vaše stránky doporučovat dalším nadšencům šití.

 2. marketa napsal:

  Čepička byla ušitá raz-dva. Dříve už jsem šila jednodušší variantu napůl podle „nějakého zdarma-střihu“, napůl podle vlastního rozumu, plácala jsem se v tom snad dvě hodiny a nadvakrát párala a výsledek vůbec neodpovídal vynaloženému úsilí. Proto jsem neváhala zainvestovat do střihu od mamas a neprohloupila jsem. Šlo to rychle od ruky a do hodiny bylo hotovo i s pauzou na kávičku a malým pomocníčkem na klíně.
  Jediné, co bych dodala, je, že jsem šila tu hlavní část čepice ze silnějšího materiálu, zachovala jsem střih s přídavky, ale šila na overlocku s malinko menším přídavkem, přesto čepičce trochu chybí „do hloubky“, i když na obvod sedí, a dcerka nemá tak pěkně schované čelíčko, jako modelové na fotkách:) Další variantu si o kousek prodloužím. Je možné, že je to použitým materiálem, který tolik nepruží, ale spíš tvarem dcerčiny hlavičky (má spíš drobnější obličej a „delší“ hlavičku).

  • Bára (mamas) napsal:

   Děkujeme moc Markét za sdílení tvých zkušeností. Jsou to cenné informace pro další švadlenky. Díky. Bára

 3. Iveta napsal:

  Návody na 2 čepičky a nákrčník jsou skvěle podrobně vypracovány, takže byla radost šít a povedlo se na jedničku!!! a dceři hezky sedí…. 🙂 Nechybí i pár rad a vychytávek, které využiji i pro další šití…. …proto jsem velmi spokojená a vřele doporučuji dál – hlavně pro toho jako já – kdo chce už konečně přesně vědět „jak na to“…. protože stáhnuté střihy z webu bez přesného návodu byly sice zdarma, ale k tomu abych měla čepičku alespoň trošku profi vypracovanou mně nenavedly…. Děkuji za bezvadné střihy 🙂

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů