Dětská zástěrka a legíny

Cena:

95 Kč

Popis produktu:

Podrobný fotonávod a střih na ušití dětské zástěrky a legínek. Zástěrka je jednoduchá na ušití, bez zapínání, vhodná do školky a i na doma. Elasťáky jsou praktickým kouskem v šatníku snad všech malých slečen. Pod sukýnku, pod kalhoty nebo jen tak, vždy jsou pohodlné a praktické.

Dostupné velikosti:

Střih na zástěrku je dostupný ve velikostech 104 - 110, 110 - 116 a 116 - 122.

Střih na legíny je dostupný ve velikostech 104, 110, 116, 122 a 128.

Děti ve věku cca 3 až 7 let.

Náročnost: Začátečník

Jak návod vypadá a co v něm najdete?

 • Pracovní postup je vypracovaný krok za krokem, téměř steh za stehem.
 • Návod je plný názorných barevných fotografií.
 • Zvládne podle něj šít i úplný začátečník, který umí ovládat šicí stroj.

Návod obdržíte e-mailem v PDF formátu.

Součástí návodu je střih. Je přehledně zpracovaný v CAD programu a je rozdělený na několik stránek formátu A4, abyste si jej mohli vytisknout pohodlně doma. Podle pokynů v návodu si střih slepíte a je připravený k použití. 

Co budete potřebovat:

Zástěrka - bavlněnou látku, šikmý proužek.

Elasťáčky - úplet, guma do pasu.

Základní šicí potřeby, trochu času a chuť tvořit.

 

Těšíme se na společné šití. mamas

Jedná se o STŘIHOVOU ŠABLONU = > střih se zahrnutými přídavky na švy a záložky => snadné a rychlé šití vhodné i pro začátečníky!

Při platbě on-line střih do 2 minut doma

Střihy se zahrnutými přídavky na švy 

Podobné střihy a návody:

Víme, že jsou mezi Vámi švadlenky na různé úrovni a samy vždy nedokážeme odhadnout, jak náročný pro Vás projekt může být.

Rozhodly jsme se proto dát Vám na naše návody garanci 100% spokojenosti.

Pokud náš návod tedy koupíte, nic tím neriskujete. V případě že zjistíte, že se Vám návod nelíbí, že šít podle něj nezvládnete či zkrátka neodpovídá Vašim představám, jednoduše nám napište a my Vám pošleme peníze za návod zpět na Váš účet. 

 1. Božena napsal:

  Zástěrka byla opravdu jednoduchá. Oceňuji jasný a přesný popis jak u legín, tak také u zástěrky. Bohužel střih na legíny jsem musela hodně zmenšovat – dcera má normálně velikost 110 a legíny jsem podle velikostní tabulky zúžila až na velikost 74, délku jsem musela zachovat a nakonec jsem musela předělat i sedové švy – více vykrojit, a to hodně….Podle vašich návodů jsem šila ještě čepičku a ta sedí krásně!

  • Bára (mamas) napsal:

   Dobrý den, Boženo, díky za pisnutí a postřehy. Určitě se někomu budou hodit. S velikostmi je to hodně individuální, takže je dobré děti opravdu přeměřit a vy jste si skvěle poradila.:-) Bára

 2. Jelínková napsal:

  Dobrý den, poradili byste mi prosím o kolik střih zvětšit pokud bych chtela vel 140? Uvažuji že si u vás střih koupím ale nevím jestli bych zvládla sama zvětšit. Děkuji

  • mamas napsal:

   Dobrý den, střih nejsnadněji zvětšíte tak, že vezmete největší velikost střihu a porovnáte ji s nošeným oblečením. Legíny podle legín, zástěrku podle trička. Tričko se musí vejít s rezervou do zástěrky. Tak získáte obvod a délku. Upravte výstřih a průramky. Pokud sháníte střih pouze na legíny, máme v našem obchůdku střih na dětské elasťáky do velikosti 140. Dáša

 3. Aja napsal:

  Vážně jednoduchá, zvládla jsem to hned napoprvé 😀
  Jen mi měl někdo říct, že mám dávat pozor, abych šikmý proužek moc nenapínala, pak se okraj trochu vlní. Ale stejně je krásná!
  Díky moc za návod!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů