Dětská zástěrka a legíny

Cena:

95 Kč

Popis produktu:

Podrobný fotonávod a střih na ušití dětské zástěrky a legínek. Zástěrka je jednoduchá na ušití, bez zapínání, vhodná do školky a i na doma. Elasťáky jsou praktickým kouskem v šatníku snad všech malých slečen. Pod sukýnku, pod kalhoty nebo jen tak, vždy jsou pohodlné a praktické.

Dostupné velikosti:

Střih na zástěrku je dostupný ve velikostech 104 - 110, 110 - 116 a 116 - 122.

Střih na legíny je dostupný ve velikostech 104, 110, 116, 122 a 128.

Děti ve věku cca 3 až 7 let.

Náročnost: Začátečník

Jak návod vypadá a co v něm najdete?

 • Pracovní postup je vypracovaný krok za krokem, téměř steh za stehem.
 • Návod je plný názorných barevných fotografií.
 • Zvládne podle něj šít i úplný začátečník, který umí ovládat šicí stroj.

Návod obdržíte e-mailem v PDF formátu.

Součástí návodu je střih. Je přehledně zpracovaný v CAD programu a je rozdělený na několik stránek formátu A4, abyste si jej mohli vytisknout pohodlně doma. Podle pokynů v návodu si střih slepíte a je připravený k použití. 

Co budete potřebovat:

Zástěrka - bavlněnou látku, šikmý proužek.

Elasťáčky - úplet, guma do pasu.

Základní šicí potřeby, trochu času a chuť tvořit.

 

Těšíme se na společné šití. mamas

Při platbě on-line střih do 2 minut doma

Střihy se zahrnutými přídavky na švy 

Podobné střihy a návody:

Víme, že jsou mezi Vámi švadlenky na různé úrovni a samy vždy nedokážeme odhadnout, jak náročný pro Vás projekt může být.

Rozhodly jsme se proto dát Vám na naše návody garanci 100% spokojenosti.

Pokud náš návod tedy koupíte, nic tím neriskujete. V případě že zjistíte, že se Vám návod nelíbí, že šít podle něj nezvládnete či zkrátka neodpovídá Vašim představám, jednoduše nám napište a my Vám pošleme peníze za návod zpět na Váš účet. 

 1. Božena napsal:

  Zástěrka byla opravdu jednoduchá. Oceňuji jasný a přesný popis jak u legín, tak také u zástěrky. Bohužel střih na legíny jsem musela hodně zmenšovat – dcera má normálně velikost 110 a legíny jsem podle velikostní tabulky zúžila až na velikost 74, délku jsem musela zachovat a nakonec jsem musela předělat i sedové švy – více vykrojit, a to hodně….Podle vašich návodů jsem šila ještě čepičku a ta sedí krásně!

  • Bára (mamas) napsal:

   Dobrý den, Boženo, díky za pisnutí a postřehy. Určitě se někomu budou hodit. S velikostmi je to hodně individuální, takže je dobré děti opravdu přeměřit a vy jste si skvěle poradila.:-) Bára

 2. Jelínková napsal:

  Dobrý den, poradili byste mi prosím o kolik střih zvětšit pokud bych chtela vel 140? Uvažuji že si u vás střih koupím ale nevím jestli bych zvládla sama zvětšit. Děkuji

  • mamas napsal:

   Dobrý den, střih nejsnadněji zvětšíte tak, že vezmete největší velikost střihu a porovnáte ji s nošeným oblečením. Legíny podle legín, zástěrku podle trička. Tričko se musí vejít s rezervou do zástěrky. Tak získáte obvod a délku. Upravte výstřih a průramky. Pokud sháníte střih pouze na legíny, máme v našem obchůdku střih na dětské elasťáky do velikosti 140. Dáša

 3. Aja napsal:

  Vážně jednoduchá, zvládla jsem to hned napoprvé 😀
  Jen mi měl někdo říct, že mám dávat pozor, abych šikmý proužek moc nenapínala, pak se okraj trochu vlní. Ale stejně je krásná!
  Díky moc za návod!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů