Dětské pyžamo a noční košile z úpletu

Cena:

120 Kč

Popis produktu:

Podrobný fotonávod a střih na ušití dětského pyžame i noční košile. Střih je konstruován s křížením předního a zadního dílu na ramenou. Tato varianta je velice praktická při oblékání. Netlačí a je jednoduchá na ušití. Kalhoty mají hluboký sed a jsou vysoké až do pasu, aby byly pohodlné a neomezovaly při pohybu a neodhalovaly záda při choulení do klubíčka. K začištění výstřihu je použit měkký žebrovaný úplet (náplet). Zakončení rukávů a nohavic je pouhé založení a prošití pružným stehem. Kalhoty jsou v pase řešeny do gumy, která je navlečena v tunýlku. Z trika je jeho prodloužením a mírným rozšířením vytvořena noční košile pro dívky.

Dostupné velikosti:

Sedm velikostí: vel. 80 až 140
Děti ve věku cca 1 roku až 9-ti let.

Náročnost: Začátečník

 Jak návod vypadá a co v něm najdete?

  • Pracovní postup je vypracovaný krok za krokem, téměř steh za stehem.
  • Návod je plný názorných barevných fotografií.
  • Náročnost je zde uvedena pro začátečníky. Stačí umět ovládat šicí stroj a postupovat dle pokynů v návodu.

Návod obdržíte e-mailem formou odkazu na stránku, kde si jej prohlédnete, stáhnete v PDF formátu nebo rovnou vytisknete.

Součástí návodu je střih pro 11 velikostí. Je přehledně zpracovaný v CAD programu. Střih je rozdělen na několik stránek formátu A4, abyste si jej mohli vytisknout pohodlně doma. Podle pokynů v návodu si střih slepíte a poté je připraven k použití.

Střih pyžama je připraven s dlouhým rukávem a dlouhými nohavice, ale je jen na Vás, zda vytvoříte i varianty s krátkým rukávem, krátkými nohavicemi, či kalhotami po kolena. Díky variantě noční košile, rychle ušijete pyžamo pro dívky i chlapce.
Pusťte se do díla sami a uvidíte, že to není žádná věda!

V tomto návodu se mimo jiné naučíte:

  • Zakončení úpletu našitím žebrovaného úpletu.
  • Zakončení rukávů a spodního lemu trička založením a prošitím pružným stehem.

Naše návody nejsou jen o střizích a informacích ke konkrétnímu modelu. Naučíte se v nich také obecné postupy, které pak využijete dál ve svém vlastním tvoření.

Co budete potřebovat:

Materiál na pyžamo, tedy nejlépe nějaký příjemný úplet. Žebrovaný úplet (náplet) na začištění výstřihu a gumu do pasu kalhot. Podrobný soupis materiálu a spotřeby najdete samozřejmě v návodu. 

Základní šicí potřeby (ideálně pružný steh či overlock, ale stačí i cik cak), trochu času a chuť tvořit.

Těšíme se na společné šití. 
mamas


Jedná se o STŘIHOVOU ŠABLONU = > střih se zahrnutými přídavky na švy a záložky => snadné a rychlé šití vhodné i pro začátečníky!

Při platbě on-line střih do 2 minut doma

Střihy se zahrnutými přídavky na švy 

Podobné střihy a návody:

Víme, že jsou mezi Vámi švadlenky na různé úrovni a samy vždy nedokážeme odhadnout, jak náročný pro Vás projekt může být.

Rozhodly jsme se proto dát Vám na naše návody garanci 100% spokojenosti.

Pokud náš návod tedy koupíte, nic tím neriskujete. V případě že zjistíte, že se Vám návod nelíbí, že šít podle něj nezvládnete či zkrátka neodpovídá Vašim představám, jednoduše nám napište a my Vám pošleme peníze za návod zpět na Váš účet. 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů