Dívčí sportovní kalhoty

Cena:

120 Kč

Popis produktu:

Podrobný fotonávod a střih na ušití na ušití dívčích kalhot. Střih je univerzální s rovnými nohavicemi, tak akorát přiléhavý, aby i dívky, které už dbají na svůj vzhled, byly s výrobkem od maminky spokojené. Do pasu můžete všít stavitelnou gumu, aby vždy dobře seděly a zároveň byly pohodlné. Poklopec je zde řešen jednoduše pomocí druků, ale jako bonus je součástí návodu i postup na všití zipu. Podle tohoto střihu si vytvoříte kalhoty sportovní, ze softshellu, plátěné, ale i elegantní. Záleží na volbě materiálu. Naučíme se zde spolu pěkně čistě našít pásek se stavitelnou gumou. Budete-li chtít kalhoty méně sportovní, stačí vynechat záševky na kolenou.

Dostupné velikosti:

Šest velikostí: vel. 140 až 176

Náročnost: Mírně pokročilý

 Jak návod vypadá a co v něm najdete?

 • Pracovní postup je vypracovaný krok za krokem, téměř steh za stehem.
 • Návod je plný názorných barevných fotografií. V návodu na vás čeká více jak 100 fotografií.
 • Náročnost je zde uvedena pro mírně pokročilé, protože budeme našívat pásek, ale stačí umět ovládat šicí stroj a postupovat dle pokynů v návodu a zvládne to i začátečník.

Návod obdržíte e-mailem formou odkazu na stránku, kde si jej prohlédnete, stáhnete v PDF formátu nebo rovnou vytisknete.

Součástí návodu je střih pro 7 velikostí. Je přehledně zpracovaný v CAD programu. Střih je rozdělen na několik stránek formátu A4, abyste si jej mohli vytisknout pohodlně doma. Podle pokynů v návodu si střih slepíte a poté je připraven k použití. 

V tomto návodu se mimo jiné naučíte:

 • Všívat klínové kapsy,
 • našít zadní kapsy,
 • krásně čistě všít pásek,
 • udělat poklopec jednoduše s druky
 • anebo jak všít do kalhot zip, protože jako bonus je v návodu vložen i postup všití zipu do poklopce.

Naše návody nejsou jen o střizích a informacích ke konkrétnímu modelu. Naučíte se v nich také obecné postupy, které pak využijete dál ve svém vlastním tvoření. 

Co budete potřebovat:

Látku na kalhoty. Softshell, džínovinu, manšestr, plátno apod. Prostě vše, z čeho máte chuť ušít si kalhoty. Podrobný soupis materiálu najdete samozřejmě v návodu. 

Základní šicí potřeby, trochu času a chuť tvořit.

Těšíme se na společné šití. mamas

Jedná se o STŘIHOVOU ŠABLONU = > střih se zahrnutými přídavky na švy a záložky => snadné a rychlé šití vhodné i pro začátečníky!

Při platbě on-line střih do 2 minut doma

Střihy se zahrnutými přídavky na švy 

Podobné střihy a návody:

Víme, že jsou mezi Vámi švadlenky na různé úrovni a samy vždy nedokážeme odhadnout, jak náročný pro Vás projekt může být.

Rozhodly jsme se proto dát Vám na naše návody garanci 100% spokojenosti.

Pokud náš návod tedy koupíte, nic tím neriskujete. V případě že zjistíte, že se Vám návod nelíbí, že šít podle něj nezvládnete či zkrátka neodpovídá Vašim představám, jednoduše nám napište a my Vám pošleme peníze za návod zpět na Váš účet. 

 1. Hanka napsal:

  Holky moc děkuji za super nový střih, dítko už mi odrostlo ze 140 tak sem byla nucena vyrobit nové kalhoty tentokrát již na zip. Dle rozměrů dítěte jsem musela přeskakovat do různých velikostí na zadečku a v pase, ale výsledek stojí za to. Kalhoty krásně padnou. Pásek se mi teda nepovedlo našít moc profi jelikož jsem trochu natvrdlá na to bych asi potřebovala video. Mějte se krásně.

  • Bára (mamas) napsal:

   Je, Hani, to moc ráda slyším, že kalhoty padnou i přes potřebu přeskakovat do různých velikostí.:-) Ono to u těch větších (a vlastně někdy i menších) napasovat jen na věk a výšku prostě nejde, když je každý z nás jiný. Moc díky za milé pisnutí. A video na pásek zvážíme.:-) Pěkný večer. Bára

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů