Sedák k jídelní židličce Antilop  z IKEA

Cena:

95 Kč

Popis produktu:

Podrobný fotonávod a střih na ušití praktického sedáku do jídelní židličky ANTILOP z IKEA. Sedák je po ušití oboustranný, takže ho při drobné nehodě otočíme a židlička je jako nová. Z obyčejné židličky vytvoříme originální doplněk interiéru. Sedák nebrání použití bezpečnostního pásu ani připevnění stolečku.

Náročnost: Začátečník

Jak návod vypadá a co v něm najdete?

 • Pracovní postup je vypracovaný krok za krokem, téměř steh za stehem.
 • Návod je plný názorných barevných fotografií.
 • Zvládne podle něj šít i úplný začátečník, který umí ovládat šicí stroj.

Návod obdržíte e-mailem v PDF formátu.

Součástí návodu je střih. Je přehledně zpracovaný v CAD programu a je rozdělený na několik stránek formátu A4, abyste si jej mohli vytisknout pohodlně doma. Podle pokynů v návodu si střih slepíte a poté je připravený k použití. 

Co budete potřebovat:

Jakoukoliv látku, ze které chcete ušít sedák - při šíři 150 cm Vám bude stačit 70 cm. Vatelín 50 x 55 cm. Kousek suchého zipu, tkalounu na přivázání, základní šicí potřeby a trochu času.

 

Těšíme se na společné šití. mamas

Jedná se o STŘIHOVOU ŠABLONU = > střih se zahrnutými přídavky na švy a záložky => snadné a rychlé šití vhodné i pro začátečníky!

Při platbě on-line střih do 2 minut doma

Střihy se zahrnutými přídavky na švy 

Podobné střihy a návody:

Víme, že jsou mezi Vámi švadlenky na různé úrovni a samy vždy nedokážeme odhadnout, jak náročný pro Vás projekt může být.

Rozhodly jsme se proto dát Vám na naše návody garanci 100% spokojenosti.

Pokud náš návod tedy koupíte, nic tím neriskujete. V případě že zjistíte, že se Vám návod nelíbí, že šít podle něj nezvládnete či zkrátka neodpovídá Vašim představám, jednoduše nám napište a my Vám pošleme peníze za návod zpět na Váš účet. 

 1. Daniela napsal:

  Dobrý den, děkuji za pěkně zpracovaný střih na podsedák do židličky Antilop. Líbilo se mi že je rovnou zpracován i s přídavky na švy. Trochu jsem bojovala s fotonávodem. Jsem samouk tak jsem si musela fotky přibližovat,abych postup lépe pochopila. Asi by mi více vyhovovalo postup natočený jako video. I tak jsem zvládla ušít podsedák.

  • Dáša (mamas) napsal:

   Dobrý den, super, že se dílo podařilo. Díky za podnět ohledně videa, uvidíme jakou cestou půjdeme. Dáša

 2. Lili napsal:

  Dobrý den, je možné ušit i jiný vzor? Děkuji

  • Bára (mamas) napsal:

   Dobrý den, nevím přesně co myslíte jiným vzorem. Z jaké látky si sedák ušijete, takový budete mít na sedáku vzor. Jde o návod a střih na šití, ne o hotový výrobek. Bára

 3. Jana napsal:

  Dobry den, bylo by mozne objednat si hotovy podsedak do zidlicky? Diky za info, Jana

  • Bára (mamas) napsal:

   Dobrý den, Jani, díky za zájem. Na zakázku bohužel nešijeme, ale pokud to tady čte jiná švadlenka, která šije, tak ať se ozve.;-) Díky. Bára

 4. Marta Nováková napsal:

  Dobrý den,
  prosím o zaslání střihu na židličku Antilop z Ikey.
  Děkuji.

  Marta N.

  • mamas napsal:

   Dobrý den Marto, děkujeme za zájem, ale střih na sedák zdarma neposíláme. Můžete si jej koupit v našem e-shopu. Jen teď prosím o malé strpení. Obchůdek je dočasně mimo provoz. S aktualizací se nám tam vloudil nějaký šotek a teď čekáme na opravu. Bára

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů