Tučňák

Cena:

85 Kč

Popis produktu:

Podrobný fotonávod a střih na ušití dětské hračky - tučňáka. Tučňáka si můžete ušít v barvách, které mu přisoudila příroda, anebo mu dopřát jakýkoliv barevný kabátek. Můžete doplnit knoflíkové oči, šálu vyměnit za motýlka k jeho černému fraku apod. Ať tak či onak, bude to jistě příjemný společník jak Váš - v šicí dílně, tak dětí - v postýlkách. Nebo udělá radost těm, které jím obdarujete.  

Velikost:

Velikosti: výška 25 cm,
obvod pasu 43 cm

Náročnost: Mírně pokročilý

Jak návod vypadá a co v něm najdete?

 • Pracovní postup je vypracovaný krok za krokem, téměř steh za stehem.
 • Návod je plný názorných barevných fotografií.
 • Zvládne podle něj šít i úplný začátečník, který umí ovládat šicí stroj.

Odkaz na návod v PDF formátu obdržíte po zakoupení e-mailem na uvedenou e-mailovou adresu.

Součástí návodu je střih. Je přehledně zpracovaný v CAD programu a je rozdělený na několik stránek formátu A4, abyste si jej mohli vytisknout pohodlně doma. Podle pokynů v návodu si střih slepíte a poté je připraven k použití. Jak efektivně střih připravit si můžete přečíst zde, v našem článku na blogu.

Co budete potřebovat:

Bílou a černou látku nebo barevné bavlněné látky na tělíčko. Kousek vatelínu. Polyesterové kuličky na výplň. Úplet na čepičku s šálou a rolničku. A taky se budou hodit základní šicí potřeby, trocha času a chuť tvořit.

Podrobný soupis materiálu a potřeb najdete v návodu.  

Těšíme se na společné šití. mamas

Tip od Blanky

Máme tady pro Vás ještě jeden tip. Blanka šila našeho tučňáka a napadlo ji, že stačí malá úprava a z tučňáka bude krtek. Myslíme si, že se ji to povedlo skvěle. 🙂

Jedná se o STŘIHOVOU ŠABLONU = > střih se zahrnutými přídavky na švy a záložky => snadné a rychlé šití vhodné i pro začátečníky!

Při platbě on-line střih do 2 minut doma

Střihy se zahrnutými přídavky na švy 

Podobné střihy a návody:

Víme, že jsou mezi Vámi švadlenky na různé úrovni a samy vždy nedokážeme odhadnout, jak náročný pro Vás projekt může být.

Rozhodly jsme se proto dát Vám na naše návody garanci 100% spokojenosti.

Pokud náš návod tedy koupíte, nic tím neriskujete. V případě že zjistíte, že se Vám návod nelíbí, že šít podle něj nezvládnete či zkrátka neodpovídá Vašim představám, jednoduše nám napište a my Vám pošleme peníze za návod zpět na Váš účet. 

 1. Pája napsal:

  Návod je zpracovaný úplně perfektně!!! Bála jsem se, že bude složitý. Ale šiji teprve 4 měsíce a tučňáka jsem zvládla. Nejdřív jsem ho zkusila ze starých látek, nějaké drobné chyby na něm jsou. Ale vím jak jsem je udělala, takže teď jdu do druhého tučňáka, z nových látek. Návod doporučuji- opravdu se není čeho bát 😉

 2. Jana Smolová napsal:

  Ještě jsem nestihla tučňáka ušít, ale fotonávod mám již vytištěný a je moc hezky zpracovaný, takže to podle něj půjde určitě bez problémů 😉

 3. Zálešáková Eva napsal:

  Dobrý den moc hezký střihna tučňáka sem si od vás koupila a šlo to úplně hravě samo,děkuji moc,pošlu foto 🙂

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů