Dětský batůžek

Cena:

95 Kč

Popis produktu:

Podrobný fotonávod a střih na ušití dětského batůžku. Střih na batůžek je připraven ve dvou velikostech. Menší pro předškolní děti a větší pro školní děti. Menší batůžek je na zadním díle vybaven vnitřní kapsou a jednoduchou kapsou na vnějším díle, třeba na kapesníky a jiné drobnosti. Větší batůžek už je trochu propracovanější. Uvnitř mu nechybí kapsa na zadním díle, do které se vejde i sešit velikosti A4 a vně má dvě kapsy po stranách. Na předním díle je praktická kapsička uzavíratelná na zip. Oba batůžky jsou doplněny o reflexní prvky v podobě všité reflexní paspulky. Šité jsou z kočárkoviny, která je lehká a přitom odolná.

Dostupné velikosti:

Dvě velikosti: pro předškolní děti a malé školáky.

Náročnost: Mírně pokročilý

 Jak návod vypadá a co v něm najdete?

 • Pracovní postup je vypracovaný krok za krokem, téměř steh za stehem.
 • Návod je plný názorných barevných fotografií.
 • Náročnost je zde uvedena pro mírně pokročilé, protože budeme všívat zip, sešívat oblouky apod., ale díky podrobnému postupu to zvládne každý, kdo umí ovládat šicí stroj a má chuť něco vytvořit.

Návod obdržíte e-mailem formou odkazu na stránku, kde si jej prohlédnete, stáhnete v PDF formátu nebo rovnou vytisknete.

V tomto návodu se mimo jiné naučíte:

 • Všít zip. 
 • Našívat kapsu na plochu.  

Naše návody nejsou jen o střizích a informacích ke konkrétnímu modelu. Naučíte se v nich také obecné postupy, které pak využijete dál ve svém vlastním tvoření.

Co budete potřebovat:

Vnější látku na batůžek - nejlépe kočárkovinu a látku na podšívku - bavlněné plátno (lze použít i staré povlečení apod.) Zip v metráži, polyesterový popruh, trojzubec, šikmý proužek a jiné. Podrobný soupis najdete samozřejmě v návodě. 

Hodit se budou také základní šicí potřeby, trochu času a chuť tvořit.

Těšíme se na společné šití. 

mamas

Při platbě on-line střih do 2 minut doma

Střihy se zahrnutými přídavky na švy 

Podobné střihy a návody:

Víme, že jsou mezi Vámi švadlenky na různé úrovni a samy vždy nedokážeme odhadnout, jak náročný pro Vás projekt může být.

Rozhodly jsme se proto dát Vám na naše návody garanci 100% spokojenosti.

Pokud náš návod tedy koupíte, nic tím neriskujete. V případě že zjistíte, že se Vám návod nelíbí, že šít podle něj nezvládnete či zkrátka neodpovídá Vašim představám, jednoduše nám napište a my Vám pošleme peníze za návod zpět na Váš účet. 

 1. Darina napsal:

  Jsem velice spokojená se střihem batůžku.Akorát jsem si musela přečíst některou pasáž vícekrát abych ji pochopila jak je to myšleno. I na obyčejném plochém šicím stroji jsem jej dala dohromady. Batůžek měl velký úspěch hlavně u mého přítele. Dělala jsem jej z maskáčoviny. A známí si mysleli že je kupovaný.Za mě jako samouka dávám velkou 1 ++++. Moc dobře propracovaný návod děkuji. Jen je škoda že není střih na velký batoh.

  • Dáša (mamas) napsal:

   Dobrý den, děkujeme za známku :o). Pokud už jste se jednou postupem „prošila“, tak myslím, že zvětšit střih na požadovanou velikost zvládnete a můžete přidat i originální kapsy či přepážky. Ať se daří. Dáša

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů