Látková panenka Natálka

Cena:

95 Kč

Popis produktu:

Podrobný fotonávod a střih na ušití látkové panenky. Pojďte si s námi ušít tuto roztomilou společnici pro malé holčičky. Je měkoučká a mazlivá. Barvu vlásků může mít klidně stejnou jako její majitelka a stejně tak šatičky. Zakoupením tohoto návodu získáte základní střih a naučíte se postup, jak takovou panenku ušít a dále už je jen na Vás, jaké další krásky se Vám díky vaší fantazii podaří vytvořit.   

Velikost:

Střih je k dispozici pro panenku výšky cca 42 cm.

Náročnost: Začátečník

Jak návod vypadá a co v něm najdete?

 • Pracovní postup je vypracovaný krok za krokem, téměř steh za stehem.
 • Návod je plný názorných barevných fotografií.
 • Zvládne podle něj šít i úplný začátečník, který umí ovládat šicí stroj.

Odkaz na návod v PDF formátu obdržíte po zakoupení e-mailem na uvedenou e-mailovou adresu.

Součástí návodu je střih. Je přehledně zpracovaný v CAD programu a je rozdělený na několik stránek formátu A4, abyste si jej mohli vytisknout pohodlně doma. Podle pokynů v návodu si střih vytisknete, vystřihnete a poté je připraven k použití. 

Co budete potřebovat:

Barevné bavlněné látky na šatičky a punčošky. Látku tělové barvy na tělíčko. Slabou nažehlovací výztuhu, polyesterové kuličky na naplnění tělíčka a kousek plsti na vlásky a pantoflíčky. Kromě toho se budou také hodit základní šicí potřeby, trocha času a chuť tvořit.

Podrobný soupis materiálu a potřeb najdete v návodu.  

Těšíme se na společné šití. mamas

Jedná se o STŘIHOVOU ŠABLONU = > střih se zahrnutými přídavky na švy a záložky => snadné a rychlé šití vhodné i pro začátečníky!

Při platbě on-line střih do 2 minut doma

Střihy se zahrnutými přídavky na švy 

Podobné střihy a návody:

Víme, že jsou mezi Vámi švadlenky na různé úrovni a samy vždy nedokážeme odhadnout, jak náročný pro Vás projekt může být.

Rozhodly jsme se proto dát Vám na naše návody garanci 100% spokojenosti.

Pokud náš návod tedy koupíte, nic tím neriskujete. V případě že zjistíte, že se Vám návod nelíbí, že šít podle něj nezvládnete či zkrátka neodpovídá Vašim představám, jednoduše nám napište a my Vám pošleme peníze za návod zpět na Váš účet. 

 1. Veronika napsal:

  Panenku jsem ušila dcerce k Vánocům a měla velký úspěch. Návod je srozumitelný a do detailu popsaný. Panenku zvládne ušít i naprostý začátečník. Jen musím souhlasit s komentářem paní Marty, že velikost obdélníků nesouhlasí s velikostí stříhu, ale to je opravdu jen detail..

  • Bára (mamas) napsal:

   Děkujeme Veru, jsem ráda, že se podle návodu dobře šilo. Jen mě tedy mrzí ty rozměry. Po upozornění Marty jsem rozměry prověřovala a upravovala, ale nový návod se mi do odkazu nepřehrát, takže tam byly stále staré rozměry.:-( Nyní už je návod přehraný, je tam pro jistotu na úvodní stránce uvedena verze 2.0, aby bylo jasné, jestli si stahujete upravenou verzi. Moc se omlouvám za komplikace. Teď už to bude snad vše Ok. Bára

 2. Marta napsal:

  Návod je velmi podrobný. Při šití jsem narazila na drobný problém. Nastříhala jsem si obdélníky podle uvedených rozměrů v sekci stříháme. Po přiložení vytištěného střihu jsem ovšem zjistila, že některé obdélníky nejsou dostatečně široké (zejména šlo o zadeček, tělíčko a hlavičku). Nevím, kde jsem udělala chybu, přiznávám, že text jsem nečetla úplně slovo od slova a řídila se spíš podle obrázků. Přesto, že jsem tedy některé díly musela stříhat znovu, se nakonec panenka povedla. Trošku jsem si ji upravila (vlásky z vlny, oči z knoflíků a přidala jsem látku navíc zespodu na zadečku, aby mohla sama sedět). Snad se bude dceři líbit 🙂

  • Bára (mamas) napsal:

   Dobrý večer, Marto, díky za postřehy. Ty rozměry obdélníků prověřím. Věřím, že se bude panenka líbit.:-) Bára

 3. Zdena napsal:

  no za tak drahý návod peníze dávat nebudu, to mi přijde materiál levněji.

 4. Pája napsal:

  Panenku jsem právě došila.
  Začátečnicím doporučuji, aby se nebály. Popis je opravdu hooodně srozumitelně psaný krok po kroku. Není čeho se bát.
  Mám návod na něco jiného z jiných stránek a to je katastrofálně nesrozumitelné i přesto, že je to údajně pro začátečníky. Tady odsud by návod pochopilo snad i malé dítě 😉
  Už zůstávám u návodů jen odsud 😉

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů