Elektronická verze střihu v PDF formátu je dostupná ZDE >>

PAPÍROVÝ STŘIH

Dámské sako z teplákoviny RELAX

Cena:

160 Kč

Popis produktu:

Tištěná papírová varianta střihu na ušití dámského saka z teplákoviny. Označení sako je možná příliš troufalé, jedná se spíše o blejzr nebo taky cardigen, protože je bez zapínání. Ale ať ho nazveme jakkoliv, je to kousek oblečení, který se u vás ve skříni neztratí. Využijete ho všude tam, kde se chcete cítit elegantně a zároveň pohodlně. Sako je mírně projmutého střihu. Tvarování zadního dílu je řešeno pouze středovým švem. Límec a současně klopa je k přednímu dílu přinechán. Sako tak lze nosit se stojáčkem nebo límec ohnout a vytvořit tím klopu saka. Sako nemá zapínání, kapsy ani podšívku. Je tak velmi jednoduché a rychlé na ušití, takže vám bude dělat radost během chvilky.

Dostupné velikosti:

Osm velikostí: vel. 38 až 50

Náročnost: Mírně pokročilý

Střih (střihová šablona) v papírové podobě vám bude doručena na adresu zadanou v objednávce.

Střih je jednostranně vytištěn na arch papíru formátu zmenšené A0. 

Součástí střihu je odkaz na návod v elektronické podbě, kde se dozvíte všechny potřebné informace k šití, jako je spotřeba, doporučený materiál, polohový plán, různé rady a doporučení a nechybí samozřejmě ani podrobný fonávod, se kterým zvládnete model ušít. 

 Jak návod vypadá a co v něm najdete?

  • Pracovní postup je vypracovaný krok za krokem, téměř steh za stehem.
  • Návod je plný názorných barevných fotografií.
  • Náročnost je zde uvedena pro mírně pokročilé, ale stačí umět ovládat šicí stroj, postupovat dle pokynů v  podrobném návodu  a zvládne to i začátečník.

Naše návody nejsou jen o střizích a informacích ke konkrétnímu modelu. Naučíte se v nich také obecné postupy, které pak využijete dál ve svém vlastním tvoření. 

Co budete potřebovat:

Pružnou látku, tedy teplákovinu, nejlépe s příměsí elastenu. Jednobarevnou, vzorovanou nebo klidně více barev. Kousek vlizelínu na podžehení klopy. Základní šicí potřeby, trochu času a chuť tvořit.

Podrobný soupis materiálu najdete samozřejmě v návodu.

Těšíme se na společné šití. 

Teplákovinu různých barev seženete třeba v obchůdku mamtex

Papírové střihy nyní zasílame pouze v rámci České republiky.

žádné sestavovaná a lepení střihu 

Střihy se zahrnutými přídavky na švy 

Naše papírové sřihy lze společně s látkami zakoupit také v těchto obchůdcích: Látky konvalinka , Látky Gábinka nebo galanterie ČendulkaPodobné střihy a návody:

Víme, že jsou mezi Vámi švadlenky na různé úrovni a samy vždy nedokážeme odhadnout, jak náročný pro Vás projekt může být.

Rozhodly jsme se proto dát Vám na naše návody garanci 100% spokojenosti.

Pokud náš návod tedy koupíte, nic tím neriskujete. V případě že zjistíte, že se Vám návod nelíbí, že šít podle něj nezvládnete či zkrátka neodpovídá Vašim představám, jednoduše nám napište a my Vám pošleme peníze za návod zpět na Váš účet. 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů