Letos poslední 3/4 legíny. Teď už budu šít jen na zimu 🙂
Krásné legínky. Snad bude letos šance si je ještě užít. 🙂 Díky za foto a ať se daří při šití zimních kousků.:-) Bára
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka
Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře.
Krásné legínky. Snad bude letos šance si je ještě užít. 🙂 Díky za foto a ať se daří při šití zimních kousků.:-) Bára