Fleecová mikina, vel. 80, bez kapes pro našeho prcka. Na rukávy mi nevyšel materiál (šila jsem ze zbytků), tak jsem je prodloužila nápletem. Bobíčkovi moc sluší a krásně se nosí a obléká.
Díky za foto Vendy, krásná mikča. Vel. 80, to už si skoro ani neumím představit. 🙂 Mám radost, že se dobře nosí a obléká. Moc povedená! Bára
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka
Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře.
Díky za foto Vendy, krásná mikča. Vel. 80, to už si skoro ani neumím představit. 🙂 Mám radost, že se dobře nosí a obléká. Moc povedená! Bára