Bundička z letního softshellu, vel. 80, jak jinak než ze zbytků. Škoda, že se mi nedaří vyfotit tu nádhernou tyrkysovou barvu.
Vendy, bundička vypadá skvěle a i tato zachycená barva je super, takže vůbec nevadí, jestli nevynikne tyrkysová. 🙂 Díky. Bára
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka
Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře.
Vendy, bundička vypadá skvěle a i tato zachycená barva je super, takže vůbec nevadí, jestli nevynikne tyrkysová. 🙂 Díky. Bára