Moje první šití ze softshelu. Daly mi pořádně zabrat. Maji asi miliony chyb. Neobešla jsem se ani bez párání. Ale na lítani po venku a po lese budou stačit.
Gaťata jsou super, chyby nejsou rozhodně nikde vidět! A navíc parádní kombinace látek. Díky za foto! Bára
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka
Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře.
Gaťata jsou super, chyby nejsou rozhodně nikde vidět! A navíc parádní kombinace látek. Díky za foto! Bára