Teplaky easy se mi sily dobre. Mikina s raglanovym rukavem taky. Horsi uz to bylo se zipem ten sem nasivala 2x a uplne nesedi. Priste to uz vychytam lip.
Parádní soupravička Renčo. A že nešlo vše hned napoprvé je normálka, párání je součást šití. 🙂 Díky za fotky. Bára
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka
Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře.
Parádní soupravička Renčo. A že nešlo vše hned napoprvé je normálka, párání je součást šití. 🙂 Díky za fotky. Bára